Reference, aneb co o nás napsali jiní?


Paní Martina Pospíšilová

Dobrý den,

ráda bych poděkovala realitní makléřce paní Hájkové za její nasazení a neutuchající ochotu při prodeji našeho domu. Prodej proběhl rychle určitě také díky jejím radám, jak dům k prodeji vůbec připravit. Byla vždy pohotová pomoci s čímkoliv, co bylo zrovna zapotřebí a poradit se všemi našimi záludnými otázkami. Oceňuji její profesionální a odborný přístup. Bylo vidět, že umí a vyzná se. Když se vyskytly problémy, tak vše velmi ochotně a bez prodlev řešila. Velmi oceňuji příjemnou a vstřícnou komunikaci a reality Coloseum mohu jenom doporučit.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Martina Pospíšilová

Pan Vaculík

Dobrý den,

jsem spokojenej s prací paní Hajkové s jakou ochotou a přístupem rychle prodala muj dům, za to jí moc děkuji

S pozdravem Vaculik

Pan ing. Uhliar

Chtěl bych poděkovat p. Hajkove za její profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti v Moravském Krumlově. Během krátké doby se jí podařilo najít kupce na náš dům. Vše proběhlo rychle a bez problémů.

Dekuji ing. Uhliar


Pan Břízová

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za prodej mého domečku v Dědicích u Vyškova. S realitkama jsem měla dříve špatné zkušenosti, ale potom, co se o mě postaral váš makléř, p. Derka, tak se můj názor změnil. Měla jsem problém s tím, že jsem si chtěla koupit malý domeček, protože jsem se rozvedla a rodinný dům, v kterém jsem bydlela byl tudíž pro mě příliš veliký, ale hlavně jsem musela vyplatit manžela. Nebo si vzít hypotéku a vyplatit manžela, ale hypotéku mi banka nedala. Takže jediná volba byla dům prodat a manžela vyplatit.

Dokážete si asi představit problém toho, že jsem měla obrovský strach, že ten dům prodáme a já si nebudu schopna najít žádný domeček, na který bych měla a který by se mi líbil.

P. Derka po mně chtěl, abych mu podepsala exkluzivní smlouvu, a to jsem nakonec udělala. Měla jsem potom velký strach, co se stane, ale vše probíhalo přesně podle toho, jak to p. Derka řekl.

Na velký dům našel asi během týdne 2 zájemce a jeden z nich se opravdu rozhodl, že dům koupí. To jsem měla velký strach, co se stane, když mi teď nenajde ten můj malý domeček. Ale p. Derka nastavil do smluv dostatečně dlouhé termíny, a během dalšího měsíce mi nabídl 3 domečky a jeden z nich jsem od něj koupila.

Opravdu jsem byla velmi spokojená s vašimi službami p. Derko a také děkuji realitce Coloseum, protože se ke mně všichni chovali opravdu moc hezky a vše za mě vyřídili.

Já vás chválím, kudy chodím.

Děkuji vám moc.
L. Břízová

Paní Ing. Jaroslava Ďurišová
 
Dobrý den,

chtěla by jsem poděkovat za spolupráci při prodeji našeho rodinného domku ve Vojkovicích prostřednictvím Vaši RK.

Společně s manželem oceňujeme a velice vyzdvihujeme profesionalitu a férový přístup realitního makléře pana Petra Filipa.

S jeho prací jsme byli spokojeni, byl nám kdykoli k dispozici. Jako žena oceňuji jeho přístup k lidem a také , že už z prvního pohledu

bylo vidět, že jsme jednali se slušným člověkem.

Přejeme Vám všem a také Vaši realitní kanceláři hodné zakázek a hodně slušných klientů

 
Ing. Jaroslava Ďurišová
Sportovní 346
Vojkovice
Pan Ing. Petr Michalík

Vážené Coloseum,

po cca 10ti prohlídkách při hledání domku pro svoji rodinu jsem již byl znechucen prací realitních makléřů, kteří jen lhali a mlžili, jen aby prodali. Poté jsem se ale potkal při prohlídce s vaší makléřkou paní Hájkovou, která je opravdový profesionál a je vidět, že ji práce baví a která můj pohled na makléře změnila k lepšímu. I když jsem nakonec koupil jiný dům, dovolte mi, abych jí touto cestou poděkoval za skvělou práci a budu-li v budoucnu potřebovat služby realitního makléře, rád se na vás obrátím.

 
S přátelským pozdravem
 
ing. Petr Michalík
 

PS: abych ale nepsal jen samá superlativa, dovolte mi prosím ještě jeden postřeh. Potřeboval jsem upřesnit informace ohledně koupi domu a neměl jsem u sebe vizitku p. Hájkové, tak jsem si číslo našel na vašich stránkách, ale dovolal jsem se někomu jinému, což mně trochu zmátlo. Zavolal jsem tedy manažerce v M. Krumlově a domníval se, že mi tato mé otázky hravě zodpoví, ale její znalosti na to zjevně nestačili. Neměla by být manažerkou paní Hájková?

 
Ještě jednou
S pozdravem Michalík.

 

Podívejte se i na další reference realitní kanceláře COLOSEUM NEMOVITOSTI. Postačí, když se k nám nezávazně přijdete podívat a přesvědčíte se o našich kvalitách osobně. Jsme jedna z největších realitních kanceláří na Moravě a právě z těchto důvodů si můžeme dovolit poskytovat nadstandardní služby.  Realitní kancelář Brno společně s GEPARD FINANCE tvoří neodmyslitelnou a silnou dvojici, která nabízí služby na nejvyšší možné úrovni. Proto neváhejte a ZDARMA nám zavolejte na naši zákaznickou linku 800 536 536 a nechte se hýčkat naším servisem.

 

Věříme, že pokud se rozhodnete využít našich služeb budete maximálně spokojeni.

Kompletní nabídku nemovitostí si můžete prohlédnout na našm hlavním webu www.coloseumreality.cz.

Informace o nabídce nemovitostí z dalších regionů naleznete na následujících webech, které se specializují na tuto lokalitu: Blansko, Vyškov, Znojmo. Dále také nabízíme weby, na kterých se specializujeme na konkrétní typy nemovitostí:  rodinné domy, byty a pronájmy.

Všechny pobočky

Kontakt na pobočku Blansko

Sadová 149/2
67801 Blansko

Mobil: +420 608 854 534
Infolinka: +420 800 536 536
E-mail: blansko@coloseumreality.cz

zvětšit mapu

TOPlist